HAKKIMIZDA

 

1954 yılında Mehmet Çelik tarafından Burdur, Tefenni ilçesinde faaliyetlerine başlayan firmamız kurulduğu yıllarda akide şekeri, lokum ve naneli şeker imalatına başlamıştır. Uzun yıllar bu sektörde hizmet veren firmamız Burdur’da bilinen bir marka haline gelmiştir. 37 yıl bu alanda hizmet veren firmamız 1991 yılında Çelikoğlu gıda olarak şirket ünvanını elde etmiş ve faaliyetlerine bu isimle devam etmiştir. 1998 yılında piliç alanında faaliyet göstermeye karar veren firmamız, güvenirliği ve tecrübesiyle Pınar ve Mudurnu gibi Türkiye’nin önde gelen piliç markalarını toptancı ve distribütörlüğünü yapmaya başlamıştır. Alınan piliçlerin işlenip ambalajlanmışı, doğru koşullarda saklanması gibi faaliyetleri içeren bu toptancılık işini 2006 yılına kadar başarı ile sürdüren Çelikoğlu Gıda, 2006 yılında kendi markasını oluşturacak kapasiteye erişmiştir.

”Gölpi Piliç” adıyla marka tescili yapan firmamız 2006 yılından beri kalitesinden ödün vermeden çalışmaktadır. Şenpiliç adıyla çalışan firmamız Türk gıda kodeksine uygun faaliyet göstermektedir. 16 tane sigortalı çalışanımızla 500 metre karelik alanımızda faaliyetlerimiz gerçekleşmektedir. Pişmiş bloke döner, tabakta pişmiş döner, göğüs, but ve kanat gibi çeşitli ürünlerimiz mevcuttur. Alınan piliçler parçalanıp nihai ürün haline getirildikten sonra paketleme işlemi gerçekleşmektedir. Ana bayimiz Isparta’da olmak üzere 3 bayimiz kanalıyla satışlarımız gerçekleşmektedir. Satışlarımız vadeli, çekli, kredi kartına ve nakit olmak üzere gerçekleşmektedir. Isparta, Burdur illerinde faaliyet göstermekteyiz. Tecrübeli ve kalitede ödün vermeyen politikamız ile bu pazar payı yıllar içerisinde sabitleşmektedir. Firmamız yatırıma olan ilgisi ile kendini sürekli geliştirmektedir.

Ürünlerimizin hitap ettiği piyasada marketler, kasaplar, yemek firmaları ve üniversite yemek hanelerini bulunmaktadır. Satışlarımızın %30 u marketlere, %50 si şarküteri ve kasaplara geri kalanıda yemek şirketlerinin olmaktadır. Piliçte sürekli olan talep üretimimizin durmadan yapılmasını sağlamaktadır.

 

Pişmiş Bloke Döner, Tabakta pişmiş döner, göğüs, but ve kanat gibi çeşitli ürünlerimiz mevcuttur. Alınan Piliçler parçalanıp nihai ürün haline getirildikten sonra paketleme işlemi gerçekleştirilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Password: